Wymyślenie nazwy restauracji lub bistro, które zachęcają nie tylko menu, ale również oryginalną nazwą, nie jest łatwym zadaniem. Intrygująca nazwa wyróżnia od konkurencji i przyciąga klientów poszukujących nowych wrażeń kulinarnych.

 

CarmnikJaka działalność kryje się pod tą przyjazną nazwą? Sklep z artykułami dla ptaków, a może fundacja działająca na rzecz ptaków? Nic z tych rzeczy. To nazwa sopockiego baru z hamburgerami.

 

 

CieKawa

Wiele działalności mogłoby przybrać taką nazwę. Jednak wielka litera “K” w nazwie nie jest przypadkowa. W taki sposób postanowiła nazwać się kawiarnia na warszawskim Bemowie, która w głównej mierze jest adresowana dla rodziców z dziećmi.

 

Glonojad

Myślisz, że do miejsca o takiej nazwie możesz wybrać się po rośliny dla rybek do Twojego akwarium? Pod tą nazwą kryje się krakowski bar wegetariański. Zaskoczeni?

nazwa firmy

Miejsce z taką nazwą na pewno kojarzy się ze słodyczami. W Karmelkowie możesz m.in. własnoręcznie wykonać wyroby cukiernicze na bazie karmelu.

 

nazwa firmy

Chcesz dowiedzieć się, co znajduje się na Końcu Świata, to nie musisz wyruszać w daleką podróż. Wystarczy, że wybierzesz się do toruńskiego pubu o tej nazwie.

Sledź nas:
Bookmark and Share